Nahlédněte do života Libora Podmola a prožijte s ním neskutečnou jízdu!

Máte-li film již zakoupen, budete po zadaní e-mailu a stisknutí tlačítka přesměrováni na sledování filmu.

Nahlédněte do života celoživotního motorkáře

Dokumentární film Libor Podmol - Cesta je cíl se plánoval již od roku 2016. První klapka padla v mnichovské nemocnici bezprostředně po těžkém zranění nohou. Následovala složitá rekonvalescence a natáčení v častých intervalech. Film se točil tři roky, nicméně v čase se vrací až do devadesátých let. Ve filmu najdete nejen příběh Libora Podmola ale i jeho rodiny. Zdravotní komplikace, finanční náročnost a také pandemie zapříčinili velmi obtížnou cestu už jen na samotný start závodu, tam ale příběh teprve začíná...

Trailer k filmu

Bonusový materiál s besední show

Prožijte s námi celovečerní program z pohodlí vašeho domova. S filmem Cesta je cíl jsme projeli 16 míst po celé České republice. Máme skvělou zprávu, protože na vás čeká stejný program, jako byste vše zažili naživo! Naši závěrečnou show v Lucerně jsme celou natočili a přidali k našemu filmu tak, abychom mohli celé naše GRAND finále přinést až k vám do obýváku!

Často kladené dotazy

Máte-li dotaz, nejspíše najdete odpověď níže.

Na jakých zařízeních mohu film sledovat?

Sledovat zapůjčený film můžete na mobilu, tabletu, počítači nebo třeba chytré televizi. Omezený je jen počet současně běžících relací na jednu. To znamená, že se v jeden okamžik můžete dívat pouze na jednom zařízení v rámci jedné sítě.

Kde film přehraju a jak dlouho výpůjčka platí?

Film po jeho zakoupení můžete shlédnout po zadání Vašeho e-mailu, na který jste provedli nákup, do formuláře v horní části úvodní stránky. Poté klikněte na tlačítko "Sledovat film" a pokud jste úspěšně film zakoupili, budete přesměrováni na shlédnutí filmu. Na shlédnutí filmu máte od úspěšného zakoupení 5 hodin.

Jak mohu film zakoupit?

Dokumentární film Cesta je cíl je možné zakoupit zde na stránce dejsifilm.cz a to pomocí platební karty přes on-line platební bránu. Na stránce dejsifilm.cz/koupit-film provedete svou objednávku.

Jste připraveni se dívat?

Zadejte svůj e-mail a můžete začít.

Tyto webové stránky používají soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde.

Rozumím a zavřít